اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، این بازی که از هفته دوازدهم این رقابت ها شنبه در سالن نصیری شیراز برگزارشد، تیم فجر با نتیجه 6 بر چهار حریف خود را مغلوب کرد و جای این تیم را در رده چهارم جدول گرفت.
دیدار این 2 تیم از حساسیت زیادی برخوردار بود چرا که هر کدام از این تیم ها که با برتری میدان را ترک می کردند در رتبه چهارم قرار می گرفتند از این رو این بازی هم با 10 گلی که به ثمر رسید پُرگل و جذاب از آب درآمد.
بازی با حملات تیم میزبان آغاز شد و این تیم خیلی زود به گل رسید و نیمه نخست این بازی با برتری 2 بر صفر میزبان با گل های عاصیه بهرامی و نسیمه غلامی به پایان رسید تا شاگردان ستاره زارع با خیالی راحت به رختکن بروند.
نیمه دوم هم بازی جذابی از آب در آمد که سهم هر کدام در این نیمه زدن چهار گل بود که در نهایت با برتری 6 بر چهار تیم فجر پایان یافت.
دراین نیمه نیز عاصیه بهرامی، مریم چرخاوی، زهرا احمدزاده و شهین افلاکی برای میزبان گلزنی کردند و سهیلا ملمولی 2 گل ، فاطمه کوهرنگ و مدافع تیم میزبان( گل به خودی ) زننده گل های تیم نفت آبادان بودند.
مهدیه رشیدی رنجبر، الهام مبارکی، زهرا مرادی و مریم ناصری قضاوت این بازی را بر عهده داشتند.
در رقابت های فوتسال برتر بانوان کشور 11 تیم حضور دارند و در پایان این بازی ها که به صورت رفت و برگشت برگزار می شود چهار تیم بالای جدول برای تعیین تیم قهرمان به مرحله حذفی (پلی آف ) صعود خواهند کرد.
هم اینک در جدول رده بندی ملی حفاری اهواز، نامی نو اصفهان و دختران کویر کرمان به ترتیب در رده اول تا سوم هستند و فجر شیراز هم چهارم است.
7368 /1876
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.