اخبار مرتبط

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در گزارش روز شنبه خود از قول سرپرست پلیس راه شمال این استان بیان کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه زانتیا در محور داراب - بندرعباس، یک نفر کشته و 4 نفر مجروح شدند.
سرهنگ عبدالهاشم دهقانی افزود: در این حادثه یکی از پنج سرنشین خودرو یاد شده در دم جان باخت و چهار نفر دیگر از سرنشینان مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
به گفته وی، کارشناسان عدم توجه به جلو راننده خودرو را علت وقوع این سانحه اعلام کردند.
شهرستان داراب در فاصله 225 کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
همچنین در گزارش دیگری از این معاونت به نقل از رئیس پلیس راهوار آمده است: ماموران گشت این واحد پلیس پس از مطلع شدن از وقوع یک حادثه رانندگی در بلوار ابوذر غفاری شهرستان شیراز در محل حاضر شدند.
سرهنگ مصطفی عباسی افزود: در بررسی انجام شده مشخص شد، 2دستگاه موتورسیکلت که در حال حرکت بودند با یکدیگر برخورد و یکی از موتورسیکلت ها از صحنه متواری شده و موتورسیکلت دیگر به علت عدم تعادل با تیر چراغ برق برخورد کرد.
او گفت: در این حادثه راکب موتورسیکلت در دم فوت کرد و ترکنشین آن مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.
عباسی گفت: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

**سقوط مرگبار از آبشار مارگون به خاطر عکس سلفی
در گزارش دیگری از این معاونت از قول معاون اجتماعی فرمانده انتظامی فارس، بیان شده است: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سقوط یک نوجوان از ارتفاع آبشارمارگون، ماموران انتظامی پاسگاه کمهر شهرستان سپیدان به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
سرهنگ کاووس محمدی افزود: ماموران در بررسی های اولیه مطلع شدند، نوجوانی 16ساله به همراه خانواده برای تفریح از بندرعباس به فارس سفر کرده و هنگام گرفتن عکس سلفی (عکس از خود)، از بالای آبشار مارگون به پایین سقوط کرده و این حادثه منجر به مرگ وی شده است.
این مقام انتظامی به خانواده ها توصیه کرد، از توقف در کنار رودخانه ها، آبشارها و استخرها که باعث می شود فرزندان برای گرفتن عکس سلفی وارد حریم آب شوند، اجتناب کنند.
شهرستان سپیدان به مرکزیت اردکان در 100کیلومتری شمال غرب شیراز واقع شده است.
9873 /6118
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.