life

پدال نیوز: مدل های 2018 این نسخه لکسوس یک مدل LX 570 چگون شده محسوب شده که در مقام یک قدبلند لوکس و با استفاده از شاسی LX ها وارد بازار خواهد شد.

به گزارش جی پلاس، قرار بود تا روزهای آینده لکسوس یک نسخه جدید مدل LX 570 خود را که "سوپریر" نام دارد برای برخی از بازارهای آسیایی و روسیه معرفی کند، اما ظاهرا این کمپانی ژاپنی این بار خودش سوپرایز شد و قبل از معرفی رسمی، با تصاویر منتشر شده از خودرواش‌ در فضای مجازی و سایت‌های خبری دنیای خودرو مواجهه گشت.

به گزارش "کاراسکوپ"، مدل های 2018 این نسخه لکسوس یک مدل فیس لیفت شده محسوب شده که در مقام یک قدبلند لوکس و با استفاده از شاسی LX ها وارد بازار خواهد شد. 

اولین چیزی که در این خودرو بیش از هر چیزی خودنمایی می‌کند، اسپورت بودن آن است. سازندگان لکسوس تلاش کرده‌اند تا سپرهای نمای عقب و جلو را به اسپورت‌ترین شکل ممکن طراحی کند. در کنار این سپرهای اسپورت لکسوس در نمای جلو از جدیدترین جلوپنجره خود بهره می‌برد تا سوپریر را اسپورت‌تر نشان دهد. البته جلوپنجره دوکی شکل در این خودرو با یک نوار کرومی قاب شده است. رینگ‌های بزرگتر نیز در اسپورت‌شدن خودرو بی‌تاثیر نیست.

انتشار اولین تصاویر از لکسوس  سوپریر LX 570

با وجود اینکه اطلاعات زیادی در این خصوص مطرح نشده، اما کارشناسان بر این باورند فضای داخلی این خودرو نیز با شکل و شمایلی اسپورت و رنگ‌های جوان‌پسندانه ارائه خواهد شد. 

 

انتشار اولین تصاویر از لکسوس  سوپریر LX 570

آنچه که احتمالا در این خودرو با نسخه‌های قبلی در هماهنگی کامل خواهد بود، موتور 5.7 لیتری و 372 اسب‌بخاری آن است. لکسوس قصد دارد با این خودرو پویایی بیشتری را در بازار ژاپن، بازارهای آسیایی و روسیه شکل دهد.

 

کدخبر: 716179
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ