tech

آیفون ۸ قابلیت‌های زیادی دارد و این قابلیت‌ها، باعث افزایش قیمت آن می‌شود. حال تحلیلگران حدس‌هایی در مورد قیمت آیفون ۸ زده‌اند.

به گزارش جی پلاس، آیفون ۸ قابلیت‌های جدیدی از جمله نمایشگر اولد، بدنه آلومینیم و شیشه، شارژ وایرلس و حسگر تعبیه شده در نمایشگر خواهد داشت. این قابلیت‌ها چندان ارزان نیستند و باید انتظار قیمت بالایی برای آیفون ۸ داشته باشیم. پیش از این، برخی از تحلیلگران برچسب قیمت ۹۹۹ دلاری را برای آیفون ۸ تخمین زده بودند.

دیگر تحلیلگران قیمت‌های متفاوتی برای آیفون ۸ تخمین زده‌اند که گرچه با قیمت ۹۹۹ دلاری متفاوت است، اما کماکان قیمت‌های بالایی هستند. استیون میلونوویچ از بانک UBS تخمین زده است که آیفون ۸ با قیمت ۸۷۰ دلار به بازار عرضه می‌شود. این قیمت برای آیفون ۱۲۸ گیگابایتی خواهد بود و میلونوویچ معتقد است که آیفون ۸ نسخه ۳۲ گیگابایتی نخواهد داشت. این تحلیلگر قیمت آیفون ۲۵۶ گیگابایتی را ۱۰۷۰ دلار می‌داند که بسیار گران است.

هنوز زمان دقیق عرضه آیفون ۸ مشخص نیست. برخی گزارش‌ها حکایت از آن دارد که به دلیل کمبود قطعات و پیچیدگی‌های فرایند ساخت آن ممکن است که عرضه آیفون ۸ به تعویق بیفتد.

البته کمی باید به دیده تردید به این قیمت‌ها نگاه کرد. اما با قابلیت‌هایی که تاکنون برای آیفون ۸ عنوان شده، نباید انتظار قیمت ارزان داشته باشید.

 

کدخبر: 656205
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ