اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سید دانیال محبی روز شنبه در نشست شورای استانی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در زاهدان اظهار داشت: باید از کارهای روتین و همیشگی در تجلیل از رزمندگان فاصله گرفت و این فعالیت ها در قالب نیازهای نسل جدید طراحی شود.
وی ادامه داد: آزادگان به دلیل شرایط سخت اسارت ضربات روحی و روانی بسیاری را متحمل شده اند و باید به نیازهای این افراد بیشتر توجه شود.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: روحیه انقلابی برخی از افراد از ابتدای انقلاب تا کنون تضعیف شده و این افراد باید به درون خود بنگرند و با تفکر و تعمق روحیه انقلابی خود را تقویت کنند.
وی گفت: افرادی که روحیه انقلابی دارند می توانند فعالیت ها و مسئولیت ها را با تعهد بیشتر و بهتر انجام دهند.
محبی خاطرنشان کرد: شهرداری نیز باید بجای نصب بنر و کاغذ های مختلف سعی کند تا المان ها و نمادهای متناسب با شان رزمندگان و آزادگان را در سطح شهر ایجاد کند.
مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان نیز در این نشست اظهار داشت: ساخت برنامه های تلویزیونی درباره رزمندگان می تواند نقش بسزایی در حفظ روحیه انقلابی خانواده این افراد و جامعه داشته باشد که این امر مستلزم بودجه است.
محمود دولت کردستانی ادامه داد: تجلیل از آزادگان، رزمندگان و خانواده شهدا باید با هماهنگی وبه طور یکجا توسط تمام سازمانها انجام شود.
وی تصریح کرد: سیستان و بلوچستان رزمندگان و آزادگان بسیار مظلومی دارد به طوری که برخی از آنان تا کنون به زاهدان مرکز این استان سفر نکرده اند.
7311**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.