اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا امام جمعه موقت سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: شورای نگهبان مانع از انحراف در حرکت نظام جمهوری اسلامی می شود و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
حجت الاسلام یوسف مرادی در خطبه های این هفته نماز جمعه سراون اظهار داشت: حرکت انقلابی مردم در تبعیت از حضرت امام(ره) بعد از پذیرش قطعنامه 598 مهر تاییدی بر مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران است.
وی بیان کرد: گفت و گو و تعامل سازنده با دنیا، بسیار ضروری و ارزشمند است و هرگز نمی توانیم تحت عنوان تعامل سازنده با دنیا، اعتقادات خودمان مبنی بر نرفتن زیر بار ذلت و منت استکبار را فراموش کنیم.
امام جمعه موقت سراوان گفت: پیام ترامپ از سفر به کشورهای مختلف صلح نیست؛ بلکه پیام سفرهای او جنگ است.
وی تصریح کرد: نتیجه ارتباط عربستان با ترامپ، پیروی کورکورانه از سیاست های رژیم صهیونیستی در مسلمان کشی است.

**رسانه های غربی به دنبال ترویج فرهنگ بی بندوباری در جامعه است.
امام جمعه موقت ایرانشهر ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی و دوری از گناه گفت: رسانه های غربی به دنبال ترویج فرهنگ بی بند و باری در جامعه هستند.
حجت‌الاسلام محمد تقی افضلی تبار در خطبه های این هفته نماز جمعه جمعه ایرانشهر اظهار داشت: بهترین الگو برای امت اسلام، اهل بیت پیامبر (ص)هستند.
وی با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان، افزود: شورای‏ نگهبان به‏ منظور پاسداری‏ از احکام‏ اسلام‏ و قانون‏ اساسی‏ از نظر عدم‏ مغایرت‏ مصوبات‏ مجلس‏ شورای‏ اسلامی‏ با آنها، تشکیل شده است.
امام جمعه موقت ایرانشهر همچنین به سالروز افتتاح نخستین مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و افزود: در تیرماه 1362 مجلس خبرگان رهبری آغاز بکار کرد که بی ‏شک یکی از ارکان مهم و حساس نظام در مقابله با هجوم بی‌ شائبه دشمنان نظام اسلامی است.
7336**7314**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.