اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا صاحب گل صالحی روز پنجشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش نیکشهر با اشاره به ضرورت تربیت نیروی انسانی ماندگار اظهار داشت: با توجه به دستور وزیر بهداشت و همراهی نمایندگان مجلس و کمیسیون بهداشت، تربیت نیروی انسانی ماندگار پزشکی که همواره در این شهرستان مغفول بوده باید مورد توجه قرار گیرد.
وی افزود: اجرای این کار نقش مهمی در تقویت زیرساخت های بهداشتی در نیکشهر خواهد داشت.
مدیر آموزش و پرورش نیکشهر نیز در این نشست گفت: امسال 2 هزار و 312 داوطلب کنکور سراسری این شهرستان با هم به رقابت می پردازند که نسبت به سال قبل بیش از 19 درصد رشد داشته است.
ساره باور افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده کنکور سراسری نیکشهر در سه حوزه و پنج گروه آموزشی برگزار می شود.
وی با اشاره به اهمیت و حساسیت ویژه کنکور در سرنوشت دانش آموزان گفت: برای اجرای بدون نقص این مهم نیازمند همراهی تمامی دستگاه ها هستیم تا دانش آموزان با کمترین دغدغه و حاشیه با هم رقابت کنند.
وی بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان تاکید کرد و افزود: برنامه ریزی صحیح، اصولی و هدفمند برای هدایت و شکوفا کردن استعدادها خدادادی از مهم ترین ارکان فلسفه وجودی تعلیم و تربیت است.
وی گفت: امسال چهار پایگاه طرح فراغت تابستانی ویژه دانش آموزان در نیکشهر پیش بینی شده است.
به گزارش ایرنا شهرستان نیکشهر دارای 13 هزار و 410 کیلومتر مربع وسعت، 141 هزار نفر جمعیت، 395 روستا، چهار بخش مرکزی، بنت، لاشار و آهوران، سه شهر نیکشهر، اسپکه و بنت و 11 دهستان است.
نیکشهر از شمال به شهرستان های ایرانشهر و دلگان، شرق به شهرستان های قصرقند و سرباز، از جنوب به کنارک و چابهار، غرب به شهرستان فنوج و استان هرمزگان محدود است و در 510 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.
7316**3042
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.