اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا آیت الله عباسعلی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته زاهدان اظهار داشت: راهبرد امید آفرینی رهبری درمان گرایی واقع بینانه تعریف می شود که از غلتیدن مردم و مسئولان نظام به دام توطئه دشمنان ممانعت می کند.
امام جمعه زاهدان افزود: رهبر معظم انقلاب امید را مبتنی بر قدرت داخلی، ایمان مردمی و وحدت ملی می دانند، بر این اساس همگی وظیفه داریم ناامیدی و یاس را به خود راه ندهیم.
عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: ائمه جمعه، روحانیون، اساتید دانشگاه، نخبگان، معلمان و افراد آگاه در جامعه موظف اند برای ترویج امید آفرینی به عنوان بزرگترین سرمایه ایران اسلامی تلاش کنند.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان های سیستان و بلوچستان و کرمان با اشاره به تقابل همیشگی تمدن دینی اسلامی با تمدن نظام مادی در جهان کنونی گفت: ایران سردمدار تمدن دینی اسلامی و آمریکا سردمدار تمدن نظام مادی است و هر تفکری تلاش در بی اعتبار کردن تفکر دیگر دارد.
آیت الله سلیمانی افزود: اتاق فکر استکبار نقشه ای را علیه جمهوری اسلامی تهیه کرده که بر مبنای آن با استفاده از فضای مجازی اوضاع داخلی ایران را سیاه و بحرانی نشان می دهد و بمباران تبلیغاتی در این زمینه راه انداخته است.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در نقطه مقابل این نقشه رهبر معظم انقلاب برای حاکم ساختن روحیه نشاط و پویایی در جامعه و دوری از کسالت و خمودی در سخنرانی های مختلف بر امید آفرینی تاکید می کنند.
امام جمعه زاهدان تصریح کرد: نفوذ گسترده اندیشه اسلام ناب در منطقه و جهان، ترویج فرهنگ بیداری و فرهنگ بسیجی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که همواره باید به عنوان الگو مد نظر قرار گیرد.
عضو خبرگان رهبری افزود: افشا شدن چهر واقعی حاکمان سعودی و رویکرد ستیزه جویی آنان نسبت به مسلمانان، شکست تفکر وهابیت و ایجاد شکاف در اتحادیه عرب و شورای همکاری خلیج فارس به دلیل نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه شکل گرفت.
آیت الله سلیمانی ادامه داد: خنثی شدن نقشه شوم ترکیه برای احیای مجدد امپراطوری عثمانی با حمایت از داعش و جلوگیری از فراموش شدن مساله فلسطین همگی از برکات گستره نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه و جهان است.
امام جمعه زاهدان همچنین شهادت شماری از نیروهای ایرانی در حمله موشکی رژیم غاصب صهیونیستی به یکی از پایگاههای سوریه را به رهبری و ملت شریف ایران تسلیت گفت.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با تبریک مبعث رسول مکرم اسلام(ص) گفت: نبی مکرم اسلام(ص) آفریده شد تا انسانیت با زیباترین و جامع ترین چهره و ژرف ترین و دقیق ترین معنا بتواند حیات خود را بدست آورد.
نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت استان های سیستان و بلوچستان و کرمان افزود: کدام رهبری را می توان مثال زد که به مانند نبی مکرم اسلام(ص) چنین فروتنانه با امت و مردم خود برخورد کند، ایشان به دلیل همین شخصیت بالا محبوب قلوب تمام انسان ها شد.
3042**6081
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.