اخبار مرتبط

رضا شهرکی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال جشن نیکوکاری با شعار «جوانه لبخند می کاریم» همزمان با سراسر کشور در مدارس، پایگاه‌ های مستقر در سطح شهرها و میعادگاه‌های نمازجمعه در سیستان و بلوچستان در حال برگزاری است.
وی ادامه داد: با کمک‌ های جمع آوری شده در جشن نیکوکاری بسته ‌های غذایی، پوشاک شب عید مانند لباس، کیف و کفش و لوازم ضروری زندگی برای محرومان، نیازمندان و ایتام تحت حمایت تهیه و توزیع می شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان بیان کرد: در جشن نیکوکاری سال گذشته 46 میلیارد ریال کمک مردمی جمع آوری شد که تنها 2 میلیارد و 700 میلیون ریال آن نقدی و بقیه کالا بوده است.
شهرکی از شهروندان درخواست کرد کمک های خود را بیشتر به صورت نقدی در جشن نیکوکاری اهدا کنند.
وی خاطر نشان کرد: مردم نیکوکار سیستان و بلوچستان می ‌توانند هدایای نقدی خود را با شماره گیری آنی پرداخت کمیته امداد #054*8877* از طریق تلفن همراه با وارد کردن مبلغ موردنظر اهدا کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به قرار گرفتن در روزهای پایانی سال امیدواریم مردم خیر و نوع دوست سیستان و بلوچستان با خانه تکانی دل هایشان بیش از گذشته چشم و دل دانش آموزان منتظر را با کمک های خود شاد کنند.
به گزارش ایرنا هم اینک 231 هزار و 15 نفر در قالب 99 هزار و 16 خانوار تحت پوشش کمیته امداد سیستان و بلوچستان هستند که 36 هزار و 840 نفر از آنان را دانشجویان و دانش آموزان تشکیل می دهند.
7316**3042
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.