اخبار مرتبط

عبدالصمد عیسی زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 27 طرح شامل مسکن، واحدهای تولیدی و اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره)، چهار طرح بهداشتی درمانی و سه طرح هادی روستایی، برق رسانی و آموزشی در سیب و سوران امروز به بهره برداری رسید.
وی افزود: برای راه اندازی این طرح ها حدود 30 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی همچنین از اجرای طرح پایلوت فیبر نوری در روستاهای گنک و ناصرآباد از توابع بخش مرکزی شهرستان سیب وسوران همزمان با پنجمین روز هفته دولت خبر داد.
فرماندار سیب و سوران گفت: همزمان با هفته دولت امسال بیش از 55 طرح و پروژه عمرانی، خدماتی و بهداشتی با اعتبار89 میلیارد و 255 میلیون ریال در حال افتتاح است.
وی شاخص ترین طرح های هفته دولت سیب و سوران را ساخت چندین باب مدرسه، مراکز خانه بهداشت روستایی، مسکن مددجویی، طرح های برقرسانی و توسعه شبکه برق، آسفالت خیابانها و معابر شهری و طرح های عمرانی دهیاری ها ذکر کرد.
عیسی زاده اظهار داشت: همچنین به مناسبت هفته دولت چندین پروژه با اعتبار افزون بر 46 میلیارد و 400 میلیون ریال کلنگ زنی خواهد شد.
به گزارش ایرنا شهرستان سیب و سوران با دارا بودن 2 بخش مرکزی و هیدوچ در 400کیلومتری زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.
دوم تا هشتم شهریور به نام هفته دولت نامگذاری شده و شعار امسال هفته دولت «تدبیر و امید برای تولید و اشتغال» است
7316**3213خبرنگار: عصمت جهانی**انتشاردهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.