اخبار مرتبط

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس، سردار حسین رحیمی روز سه شنبه اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 از قتل زن 32 ساله و نوزاد 6 ماهه اش در منزلی واقع در یکی از خیابان های شهرستان زاهدان در حالی که بر اثر ضربات چاقو به قتل رسیده بودند، آگاه شدند.
وی با اشاره به اینکه چاقو مورد استفاده در این قتل ها در صحنه جرم بر جای مانده بود افزود: کارآگاهان پلیس اقدامات تخصصی خود را برای شناسایی عامل این جنایت آغاز کردند.
وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس در تعاقب پایش های میدانی و انجام تحقیقات تخصصی دریافتند که مادر این نوزاد به دلیل ازدواج اجباری با همسرش مبتلا به بیماری روحی و روانی بوده و اختلافات گسترده ای با وی داشته است.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه تحقیقات تخصصی پلیس مشخص شد مقتول به دلیل اختلافات خانوادگی به بهانه شیر دادن، کودک خود را داخل اتاق برده و پس از اینکه وی را با چاقو به قتل رساند، خودکشی کرد.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان با 19 شهرستان زاهدان، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، میرجاوه، قصرقند، فنوج، مهرستان، سیب و سوران، دلگان، سرباز، کنارک و چابهار و 2 میلیون و 775 هزار و 14 نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود که با کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است.
3042** دریافت کننده و انتشاردهنده: محدثه حیدری گرجی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.