اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا عباس صفدری روز دوشنبه در ستاد برگزاری راهپیمایی یوم الله روز قدس اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار در زاهدان مرکز استان از ساعت 10صبح از میدان آزادی تا مصلی قدس این شهر برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: امام خمینی (ره) در 16 مرداد سال 1358 آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کردند.
وی افزود: با توجه به اینکه تلاش مستکبران بر جلوگیری از انسجام و وحدت در بین مسلمانان است حضور با شکوه مردم در این راهپیمایی نمایش اعتراض و خروش جهان اسلام علیه ستمگران و اتحاد و همبستگی ملت های آزاده جهان در برابر بدخواهان اسلام خواهد بود.
وی بیان کرد: روز قدس یادگار جاودان حضرت امام خمینی(ره) و نماد مبارزه ملت مسلمان ایران علیه صهیونیسم بین المللی است و اگر امروز در جغرافیای جهان نام فلسطین و هویت این ملت هنوز مشاهده می شود به برکت اعلام روز جهانی قدس از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در سال 1358 است
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در راهپیمایی روز جهانی قدس علاوه بر اعلام خشم و انزجار مردم استان از رژیم صهیونیستی، قطعنامه سراسری نیز قرائت می شود.
صفدری بر تبلیغات محیطی دستگاههای اجرایی برای ذهنیت دادن بیشتر به مردم برای حضور گسترده و فراخوان عمومی برای شرکت با شکوه با توجه به شرایط کنونی جهان اسلام تاکید کرد.
وی افزود: مردم سیستان و بلوچستان همزمان با سراسر کشور با حضور در آیین عظیم روز قدس بار دیگر شجاعت و حماسه سازی جهان اسلام در برابر رژیم صهیونیستی و استکبار را به نمایش می گذارند.
7316** 3213خبرنگار: عصمت جهانی **انتشاردهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.