اخبار مرتبط

امید رضا مشهدی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 50 دستگاه ترانسفورماتور جدید با اعتبار 18 میلیارد و 566 میلیون ریال در سطح شهر و روستاهای چابهار نصب می شود که از اسفند پارسال تا کنون 26 دستگاه آن به بهره برداری رسیده است.
وی بیان کرد: هفت دستگاه ترانسفور ماتور برق در محله جدگال آباد و پنج دستگاه نیز در محله سید آباد چابهار نصب خواهد شد.
وی افزود: نصب هر ترانسفورماتور برق بین 300 تا 500 میلیون ریال است که تمام هزینه های آن از سوی دولت پرداخت می شود.
وی شایعه اخذ پول از مردم برای نصب ترانسفورماتور برق را تکذیب کرد و از مردم خواست به شایعات منتشر شده در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی توجه نکنند.
مدیر اداره برق چابهار اصلاح و بازسازی بیش از 10 کیلومتر شبکه فشارضعیف در سطح این شهر را با پیشرفت فیزیکی 80 درصد از دیگر خدمات این اداره ذکر کرد.
مشهدی اظهار اشت: تعویض سیم شبکه فشار ضعیف به طول 12 کیلومتر با اعتبار چهار میلیارد و 188 میلیون ریال در شهر چابهار 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
به گزارش ایرنا شهرستان چابهار براساس سرشماری آبان سال 1395 با جمعیت 283 هزار و 204 نفر و 48 هزار و 147 خانوار از شمال به شهرستان های نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان(مکران) و از غرب به شهر کنارک متصل است.
چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی ایران و سرزمین موج و مرجان واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله 645 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان از 2 شهر چابهار و نگور، سه بخش مرکزی، دشتیاری و پلان، 6 دهستان و 438 روستا تشکیل شده است.
3043**3213خبرنگار: رستم کریمی نژاد **انتشاردهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.