اخبار مرتبط

مدیر ستاد اقامه نماز سیستان و بلوچستان در حاشیه این کارگاه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 160 نفر از دانشجویان ترم آخر دانشگاه پردیس فرهنگیان خواهران و 50 دانشجو ترم آخر دانشگاه پیامبر اعظم(ص) فرهنگیان برادران زاهدان از امروز در این دوره آموزشی شرکت کردند.
محمد سنجرانی اظهار داشت: سه مدرس به نام های مسعود دریس مسئول روابط عمومی و امور استان های ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام علی آرزومندی مدرس حوزه علمیه و مرکز تخصصی نماز قم و حجت الاسلام محمد شیخ فروتن مدرس مرکز تخصصی نماز قم با سفر به زاهدان به مدت 2 روز در این دوره آموزشی تدریس می کنند.
وی افزود: آموزش احکام و اسرار نماز و شیوه های دعوت نوجوانان و جوانان در سطح مدارس کشور به فرهنگ نورانی نماز از مهمترین اهداف برگزاری این کارگاه به حساب می آید.
مسئول روابط عمومی و امور استان های ستاد اقامه نماز نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این دوره آموزشی 16 ساعته با موضوع نمازشناسی و شیوه های دعوت به نماز دانش آموزان علاقه مند به این فریضه دینی به صورت طرحی ملی در تمام استان های کشور در حال اجراست.
مسعود دریس افزود: سیستان و بلوچستان جزو استان های آخر کشور برای اجرای این طرح است.
وی اظهار داشت: علاقه مندان به برنامه های ستاد اقامه نماز می توانند علاوه بر مراجعه به سایت namaz.irبه عضویت در کانال رسمی نماز به آدرس @namaz_ir ، کانال نیک ویژه کودکان و نوجوانان به آدرس @namaz_nik و کانال صدف ویژه بانوان به آدرس @namaz_sadaf در آیند.
3042** 3213خبرنگار: محدثه حیدری گرجی**انتشاردهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.