اخبار مرتبط

معصومه پرندوار روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مردم شهرستان هامون که همواره حضور بیش از 75 درصد در انتخابات داشته اند این بار برای تقویت راه شهدا و تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی روز جمعه 29 اردیبهشت با حضور در پای صندوق های رای حضور متحد و منسجم خود را به رخ جهانیان می کشند.
وی اظهارداشت: افزون بر هزار و 60 نفر در 53 شعبه اخذ رای اعم از هیات اجرایی، نظارت و تامین کننده امنیت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا مسئولیت برگزاری انتخابات را در شهرستان هامون برعهده دارند.
فرماندار هامون با بیان اینکه 583 نفر کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان هامون هستند گفت: با انتخاب مستقیم مردم 260 نفر در بخش مرکزی، 87 نفر بخش در تیمور آباد و 13 نفر در حوزه شهری بر کرسی شوراهای اسلامی شهر و روستا تکیه می زنند.
وی افزود: در ایام تبلیغات قانونی نامزدهای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هیج گونه تخلفی اعلام نشده است و تمام اعضای هیات اجرایی و نظارت بر عملکرد نامزدها نظارت داشتند.
پرندوار از مردم خواست تا در ابتدای شروع رای گیری پای صندوق اخذ رای حاضر شوند تا از ازدحام جمعیت در ساعات پایانی جلوگیری شود.
وی افزود: شعب اخذ رای ثابت و سیار در فضاهای مناسب تدارک دیده شده تا مردم در کمترین زمان رای خود را به صندوق بیندازند.
فرماندار هامون از تلاش تمام افراد دست اندرکار دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا شهرستان هامون تقدیر کرد.
شهر محمد آباد مرکز شهرستان هامون در 200 کیلومتری شمال زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده و یکی از شهرستان های پنجگانه منطقه سیستان است که آثار باستانی و تاریخی گرانبهایی از جمله شهرسوخته، قلعه رستم و آسیاب بادی ها و تنها برآمدگی منطقه سیستان «کوه خواجه و معبودگاه زرتشتیان» را در خود جای داده است.
7317**6081 خبرنگار: حامد غلامی ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.