اخبار مرتبط

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی روز سه شنبه اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان های ایرانشهر و سراوان با پشتیبانی فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و گسترش چتر اطلاعاتی خود در جنوب استان به سرنخ هایی از فعالیت یک باند بزرگ و مسلح دست یافتند.
وی افزود: این سرنخ ها نشان می داد اعضای این باند مسلح مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از مناطق صفر مرزی با استفاده از خودروهای تیزرو بارگیری کرده و پس از دپو در منطقه بمپور- ایرانشهر قصد انتقال به داخل کشور را دارند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح توسط یگان های اطلاعاتی پلیس، گفت: روز گذشته پس از شناسایی محل دپو مواد مخدر در منطقه بمپور، یگان های عملیاتی پلیس منطقه را تحت نظر قرار داده که قاچاقچیان مسلح با مشاهده ماموران به صورت مسلحانه با آنان درگیر شدند.
وی با بیان اینکه، اعضای این باند بزرگ قصد فرار با محموله مواد مخدر را داشتند افزود: پس از حدود نیم ساعت درگیری مسلحانه با آتش پر حجم یگان های عملیاتی پلیس پنچ قاچاقچی مسلح دستگیر و در بازرسی از محل دپو مواد مخدر سه تن و 183 کیلوگرم تریاک و 139 کیلوگرم حشیش به همراه هفت قبضه سلاح جنگی کشف و 6 دستگاه خودرو متعلق به اعضاء این باند نیز توقیف شد.
وی با اشاره به اجرای یک عملیات موفق دیگر توسط یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس گفت: در این عملیات، ماموران انتظامی شهرستان های زاهدان و خاش پس از هفته ها اقدامات شبانه روزی 2 نفر از اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر را در حالی که با یک دستگاه خودرو در حال جابه جایی مواد مخدر بودند به همراه 280 کیلوگرم تریاک دستگیر کردند.
وی افزود: در ادامه این عملیات با شناسایی محل سکونت این قاچاقچیان 163 کیلوگرم تریاک کشف و سه دستگاه خودرو دیگر نیز توقیف شد.
7316** 6081 دریافت کننده: عصمت جهانی ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.