اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه معاونت اجتماعی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان، سرتیپ دوم پاسدار سعید کمیلی اظهار داشت: مرزداران گردان مرزی سیرکان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و با اقدامات دقیق اطلاعاتی و عملیاتی از قصد یک باند مواد مخدر برای انتقال محموله خود به عمق کشور آگاه و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، تشدید و پوشش نوار مرزی را در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: قاچاقچیان که قصد داشتند به وسیله یک دستگاه خودرو وانت تویوتا مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را به داخل کشور منتقل کنند با واکنش به موقع ماموران روبرو شدند.
وی افزود: قاچاقچیان ضمن برجای گذاشتن محموله مواد مخدر با توجه به کوهستانی بودن منطقه از محل متواری شدند و تلاش برای شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار قرار دارد.
وی گفت: در بررسی از خودرو مقدار 800 کیلوگرم تریاک و 306 کیلوگرم حشیش کشف و یک دستگاه خودرو وانت تویوتا نیز توقیف شد.
وی همچنین از اجرای یک عملیات موفقیت آمیز دیگر در حوزه سراوان واقع در جنوب سیستان و بلوچستان خبر داد و اظهار داشت: مزرداران هنگ مرزی این شهرستان با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی اقدام به کنترل محل های احتمالی حضور قاچاقچیان کرده که در نهایت به یک دستگاه وانت تویوتا مشکوک و بلافاصله به منظور جلوگیری از ورود محموله مواد مخدر به داخل کشور با آنها درگیر شدند و خودروی آنان را متوقف کردند.
فرمانده مرزبانی سیستان وبلوچستان اضافه کرد: مرزداران دراین درگیری مسلحانه موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا و به هلاکت رساندن یک قاچاقچی، مقدار 180 کیلوگرم تریاک و پنج کیلوگرم حشیش را کشف کنند.
شهرستان سراوان واقع در جنوب شرق سیستان و بلوچستان دارای سه بخش بم پشت، جالق و مرکزی با بیشترین مرز خاکی ایران با کشور پاکستان است.
8006**3213دریافت کننده: نرگس تیموری **انتشاردهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedan
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.