اخبار مرتبط

رحمدل بامری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تصمیم با توجه به حساسیت موضوع و ضرورت حفظ جان مردم بویژه دانش آموزان گرفته شده است.
وی ادامه داد: تمهیدات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارش باران پیش بینی شده و مدیریت بحران شهرستان چابهار در آماده باش کامل قرار دارد.
رئیس ستاد مدیریت بحران چابهار گفت: ستاد مدیریت بحران با تشکیل نشست های مختلف از هفته گذشته تمامی تمهیدات و پیش بینی های لازم برای مقابله با حوادث احتمالی به ساکنان شهرها و روستاها، بخشداران شهرهای نگور و پلان، مرکزی،دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی انجام داده است.
وی اظهار داشت: آزادسازی بستر و حریم رودخانه‌ها راهبرد اصلی برای کاهش خسارات سیل و حفظ زیرساخت‌ هاست و از چند روز قبل اقدام به بازگشایی تمامی بسترهای رودخانه تیس، کمب، باهوکلات، کاجو و رودخانه های بزرگ و کوچک مراکز و نقاط شهری و روستایی با همکاری دستگاه های مربوطه و مردم انجام شده است.
بامری از آمادگی جمعیت هلال احمر، تمامی مراکز درمانی و بهداشتی، نیروی انتظامی و سپاه خبر داد و افزود: همه دستگاهها، امکانات و تیم های امدادی برای پیشگیری از حوادث احتمالی در حالت آماده باش و آماده خدمت رسانی به مردم هستند.
وی گفت: اداره راه و شهرسازی نسبت به پیش ‌بینی و اجرای تقاطع ‌های غیرهمسطح بویژه برای ورودی و خروجی کمربندی و سطح شهرستان عملیات اجرایی را آغاز کرده است.
سرپرست فرمانداری چابهار تصریح کرد: مکان و کمپ های سرپوشیده برای مواقع اضطراری برای حفظ جان مردم در سطح شهرستان پیش بینی شده است.
3043**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.