اخبار مرتبط

دکتر مهران امینی فرد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همزمان با طرح نوروزی 74 پایگاه اورژانس با 513 نیرو در محدوده این دانشگاه فعال بودند.
وی افزود: همچنین هفت ایستگاه سلامت و سه ایستگاه سیار اورژانس در جنوب سیستان و بلوچستان به مسافران نوروزی خدمات ارائه دادند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: در ماموریت حوادث ترافیکی نوروزی این دانشگاه فوت 21 نفر از شهروندان گزارش شد و 618 نفر مصدوم نیز پس از دریافت خدمات فوریتهای پزشکی برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شدند.
وی افزود: فوتی های حوادث رانندگی این مدت نسبت به سال گذشته در حوزه این دانشگاه 2 برابر افزایش داشت.
امینی فرد بیشترین آمار تلفات فوتی حوادث ترافیکی را با 9 مورد در مسیر ایرانشهر - چابهار ذکر کرد و افزود: سرعت غیرمجاز و تصادف رخ به رخ عمده ترین دلیل تصادفات این مدت گزارش شده است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور به سبب گستردگی جغرافیایی و قرار گرفتن در همسایگی 2 کشور افغانستان و پاکستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل، شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان و سیب و سوران زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، مهرستان، چابهار، کنارک، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارد.
7316 **6081
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.