اخبار مرتبط

مهدی آبروش روز جمعه در گفت ‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسافران و علاقه ‌مندان به ورزش حضور خوبی در تماشای برنامه ‌های تفریحی و ورزشی داشته و از برنامه های اجرا شده استقبال کردند.
وی افزود: رویدادهای برگزار شده ورزشی- تفریحی در منطقه آزاد چابهار شامل ساخت مجسمه‌های شنی در ساحل، مسابقات رالی اتومبیل ‌رانی، مچ ‌اندازی، موتور کراس، پنالتی‌ زنی، پرواز بادبادک‌ها، روپازنی، طناب ‌کشی و مسابقه قویترین مردان گردشگر بوده است.
وی بیان کرد: مسابقه ساخت مجسمه های شنی بین 50 نفر از مسافران و گردشگران نوروزی در ساحل شنی ورودی اسکله تیس برگزار و به 10 نفر از برندگان جایزه نقدی اهدا شد.
رئیس کارگروه اجتماعی و ورزش ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی منطقه آزاد چابهار گفت: مسابقه پرواز بادبادکها با شرکت 55 نفر از مسافران و گردشگران در پلاژ ساحلی تیس برگزار و به 10 نفر از برندگان جایره نقدی اهداء شد.
آبروش برگزاری مسابقات ماهیگیری با حضور مسافران در اسکله کشتی سازی امید و اهدای جوایز نقدی ولنسر به پنج نفر از برندگان را از دیگر برنامه ها عنوان کرد.
وی ادامه داد: به منظور ایجاد فضایی شاد و مفرح برای مسافران و گردشگران نوروزی، مسابقه قایقرانی با قایق صیادی برگزار و به سه نفر اول تا سوم جوائز نقدی اهداء شد.
به گزارش ایرنا علاوه بر برگزاری رویدادهای ورزشی تفریحی برنامه مختلفی از جمله برگزاری جشنواره نوروزی بهار در چابهار، دیدار نوروزی جمعی از جوانان روستای تیس با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، برپایی نمایشگاه سوغات، صنایع دستی و مواد غذایی، نصب المان های نوروزی (سفره هفت سین)، برگزاری جنگ ساحلی تیس- مسابقات قایقرانی و شنای دریایی در اسکله تیس، برگزاری مسابقه قایقرانی، رقابت های قویترین مردان، جشنواره خانواده در پلاژ ساحلی تیس، اجرای زنده خواننده های مطرح پاپ کشور و برگزاری مسابقه شنای آزاد از دیگر برنامه های اجرا شده در ایام تعطیلات نوروزی برگزار شد.
3043 **6081
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.