اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا احمدعلی موهبتی عصر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس پیش‌بینی هواشناسی در روز جمعه در نواحی مرکزی، نوار شرقی و نواحی غربی سیستان و بلوچستان از جمله زاهدان شاهد وزش باد شدید خواهیم بود.
وی با اشاره به اینکه این شرایط در مناطق مستعد منجر به بروز پدیده گردوغبار خواهد شد، افزود: بر همین اساس، علاوه بر اعلام هشدارهای لازم به فرمانداران، بخشداران و تمامی دستگاههای اجرایی، شورای هماهنگی مدیریت بحران سیستان و بلوچستان نیز با اتخاذ تمهیدات لازم ضمن حضور در محل ماموریت مربوطه برای جلوگیری از ایجاد خسارات احتمالی در آمادگی کامل به سر می برد.
استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: بازدیدهایی توسط استاندار و معاونان استاندار، فرمانداران، بخشداران و مدیران کل به صورت مرتب انجام می شود و اوضاع کاملا تحت کنترل است.
وی افزود: در همین راستا فرمانداران، بخشداران و اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ها نیز در آمادگی کامل بسر می برند.
موهبتی اظهار داشت: هم اینک با وجود وزش باد شدید تمامی محورهای سیستان و بلوچستان باز بوده و تردد بطور عادی در مسیرهای مواصلاتی استان در جریان است.
وی بیان کرد: با توجه به ورود آب از رودخانه هیرمند به دشت سیستان برنامه‌ریزی لازم جهت جلوگیری از خسارات احتمالی به فرمانداران منطقه سیستان ابلاغ شده است.
9908**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.