اخبار مرتبط

به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری روز سه شنبه در این باره اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با پشتیبانی اطلاعاتی ماموران انتظامی شهرستان سرباز یک باند قاچاق را که به صورت مسلحانه در محورهای کوهستانی قصد جابجایی محموله سنگین مواد مخدر از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند شناسایی کردند.
وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سراوان با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، قاچاقچیان را در حال جابجایی مواد مخدر بوسلیه یک دستگاه خودرو وانت تویوتا و سه دستگاه موتورسیکلت در یکی از محورهای مواصلاتی کوهستانی شناسایی و تحت نظر گرفتند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تکاوران پلیس به محض ورود محموله مواد مخدر به منطقه کمین، در یک اقدام هماهنگ با قاچاقچیان درگیر که اعضای این باند پس از ساعتی درگیری تاب مقابله با آتش پرحجم پلیس را نیاوردند و زمین گیر شدند.
وی بیان کرد: در این عملیات ماموران ضمن دستگیری سه قاچاقچی و توقیف 2 دستگاه موتورسیکلت در بازرسی از خودرو وانت 697 کیلو و 250 گرم تریاک، 499 کیلو و 900 گرم حشیش، 6کیلو و300 گرم هروئین و چهار کیلو و 200 گرم سایر مواد مخدر به همراه مقادیری سلاح و مهمات کشف کردند.
سردار قنبری با بیان اینکه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند قاچاق مواد مخدر ادامه دارد گفت: پلیس با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارد و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهد بود.
7316**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.