اخبار مرتبط

عبدالرحمن شهنوازی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسیر از ساعت 11 ظهر امروز براثر بارش برف سنگین بسته شده است.
وی ادامه داد: بیشترین مقدار برف اندازه گیری شده از ایستگاه های سیستان و بلوچستان تا ساعت 6:30 امروز مربوط به تمندان خاش در حومه کوه تفتان با هشت سانتی متر بوده است.
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه ایستگاه های ترشاب، کوشه و سنیپ خاش نیز بین چهار تا پنج سانتی متر برف اندازه گیری کرده اند، افزود: از ایستگاه های کلات سیاه، خیرآباد بالا و میرآباد در شهرستان زاهدان نیز بارش برف گزارش شده که بیشترین میزان آن با سه سانتی متر مربوط به نواحی غرب زاهدان بوده است.
محمود دیانتی درباره میزان بارش های این سامانه گفت: تا صبح امروز بیشترین بارش ثبت شده از این سامانه در شهرستان زاهدان مربوط به ایستگاه بارانسنجی میرآباد به میزان 16.5 میلی متر بوده است.
وی تصریح کرد: به طور کلی تا کنون از 13 ایستگاه بارانسجی زاهدان گزارش باران داشته ایم که میزان بارش ها در سه ایستگاه بین 15 تا کمتر از 17 میلی متر بوده است.
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در ایستگاه سینوپتیک فرودگاهی زاهدان نیز تا کنون 3.4 میلی متر و مرکز تحقیقات هواشناسی کاربردی در بلوار خلیج فارس زاهدان 8.3 میلی متر باران ثبت شده است.
وی با بیان اینکه تا اواسط وقت امروز شرایط برای ریزش رگبار باران، رعد و برق و در نقاط سردسیر بارش برف وجود دارد، افزود: با توجه به تضعیف سامانه بارشی میزان ریزش های امروز خفیف برآورد می شود.
7316**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.