اخبار مرتبط

مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: با اجرای موفقیت آمیز پروژه بند «ق» در گیلان شرکت گاز استان گیلان از سوی شرکت ملی گاز ایران به عنوان استان معین برای گازرسانی به مردم شریف شهرستان زابل انتخاب شد.

به گزارش ایلنا از رشت،  حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر که شرکت گاز استان گیلان به عنوان شرکت معین برای گازرسانی به شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان انتخاب شده است اظهار داشت: این شرکت به جهت اجرای شایسته پروژه‌های بند «ق» و گازرسانی گسترده به اقصی نقاط استان گیلان، از سوی شرکت ملی گاز برای انجام این کار انتخاب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در این خصوص اظهار داشت: قبل از اجرای پروژه های بند «ق»، 1291 روستا در گیلان برخوردار از گاز بودند ولی با برنامه‌ریزی مناسب و استفاده بهینه از طرح مذکور هم اکنون 1964روستا و حدود 300 هزار خانوار روستایی در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: با اجرای فاز های اول و دوم بند «ق» در گیلان بالغ بر 673 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده و بیش از 154 هزار مشترک جدید جذب شد و هم اکنون فاز سوم این پروژه برای گازرسانی به 95 روستای صعب العبور و کوهستانی با جمعیتی بالغ بر 5 هزار و 600 خانوار در دست مطالعه و اقدام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: بر همین اساس در هفته گذشته هیأت کارشناسی شرکت گاز استان گیلان از شهر زابل و پنج شهر هیرمند، هامون، زهک، ادیمی و لوتک بازدید بعمل آورده و پس از بررسی طرح اولیه شهرستان زابل، اصلاحات مورد نیاز را با توجه به بافت منطقه، تراکم شهری و … به مشاور طراحی ابلاغ شد. همچنین این گروه از عملیات شبکه گذاری قسمتی از شهر زابل که توسط CNG گازدار شده بود بازدید و از نزدیک مشکلات اجرایی طرح را بررسی کردند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.