اخبار مرتبط

دکتر سید مهدی طباطبایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این واحدهای متخلف به مراجع قضایی معرفی و بعد از تشکیل پرونده با دستور قضایی تعطیل شدند.
وی با بیان اینکه حفظ سلامت شهروندان خط قرمز این نهاد است ادامه داد: 64 هزار و 97 مورد بازرسی در این مدت از مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی محدوده این دانشگاه انجام شده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انجام چهار هزار و 321 مورد نمونه برداری از مواد غذایی و چهار هزار و 129 مورد نمونه برداری از آب آشامیدنی را از دیگر اقدامات این نهاد در این مدت برشمرد.
طباطبایی تاکید کرد: بازرسی و نظارت بر اماکن عمومی سیستان و بلوچستان با هدف حفظ سلامت جامعه با جدیت از سوی بازرسان این نهاد انجام می شود.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور به سبب گستردگی جغرافیایی و قرار گرفتن در همسایگی 2 کشور افغانستان و پاکستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل، شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان و سیب و سوران زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، مهرستان، چابهار، کنارک، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارد.
7316 **6081
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.