به گزارش ایرنا از روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان حجت الاسلام ابراهیم حمیدی روز پنجشنبه در این باره اظهار داشت: 2 نفر از این متهمان طی روز گذشته و امروز دستگیر شدند.
وی تصریح کرد: از 6 نفر دستگیر شده در روزهای قبل که جرم آنان نیز محرز شده یک نفر خانم که مالک خودروی انتحاری بوده در شهرستان خاش دستگیر شده است.
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان ادامه داد: در بررسی های به عمل آمده از منزل نامبرده قطعاتی از خودروی انتحاری کشف شده و پرونده با قاطعیت در مجتمع جرایم امنیتی در حال پیگیری است و به محض محرز شدن و قطعیت مجرمیت نسبت به صدور حکم اقدام و احکام شرعی صادره با قاطعیت اجرا خواهد شد و به اطلاع عموم خواهد رسید.
وی همچنین از کشف خانه های تیمی در شهرستانهای خاش و سراوان خبر داد که در بررسی های انجام شده 150 کیلو مواد منفجره آماده انفجار در شهرستان خاش و 600 کیلو مواد منفجره پیش ساخت بمب در شهرستان سراوان کشف شده است.
حجت الاسلام حمیدی در خصوص ترور مامور راهنمایی و رانندگی نیز خبر از دستگیری سه نفر داد و افزود : در بررسی های اولیه سرنخ های خوبی به دست آمده است که از بیان جزییات فعلا معذوریم.
به گزارش ایرنا، عوامل گروهک تروریستی جیش العدل وابسته به گروه القاعده شامگاه چهارشنبه با حمله انتحاری به اتوبوس حامل نیروهای مرزبان نیروی زمینی سپاه پاسداران در جاده زاهدان - خاش 27 نفر را شهید و 12 نفر را زخمی کردند.
3213**6081
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.