اخبار مرتبط

سرهنگ یداله ستوده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در قالب اجرای این طرح تمام پایگاه های ثابت و سیار پلیس با کمک تیم های گشت پلیس راه وضعیت ترافیکی جاده های جنوب سیستان و بلوچستان را رصد می کنند.
وی تاکید کرد: همچنین با توجه به اینکه سرعت زیاد، توجه نکردن به جلو، انحراف و تجاوز به چپ و رعایت نکردن حق تقدم عمده علل بروز تصادف در محورهای جنوبی سیستان و بلوچستان است در این مدت با متخلفان برخورد قانونی لازم انجام می شود.
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان گفت: همکاری رانندگان با ماموران پلیس راه و رعایت نکات ایمنی کاهش تخلفات و تصادفات را به همراه دارد.
وی اظهار داشت: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی راههای ارتباطی دارای 2 قرارگاه پلیس راه و 2 اداره کل راه و شهرسازی در شمال به مرکزیت زاهدان و جنوب به مرکزیت ایرانشهر است که شهرستانهای شمالی و مرکزی شامل زابل، هیرمند، زهک، نیمروز، هامون، زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب سوران و مهرستان زیر پوشش قرارگاه شمال و شهرستانهای جنوبی ایرانشهر، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار زیرپوشش قرارگاه پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارند.
7316**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.