اخبار مرتبط

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: پایگاه امداد و نجات جاده ای پلیس راه زاهدان یادمان «شهید غلامحسن خدری» با 310 متر مربع و اعتباری بیش از 6 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
رسول راشکی افزود: همچنین امروز یکشنبه در جریان سفر رئیس جمعیت هلال احمر کشور به جنوب سیستان و بلوچستان ساختمان اداری و آموزشی و جوانان جمعیت هلال احمر سراوان با گستره 870 متر مربع و پایگاه امداد و نجات کوهستان تفتان خاش یادمان نجاتگر فقید «علی محبی» با گستره 580 متر مربع در دره گل تفتان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی بیان کرد: هشت طرح عمرانی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان با اعتبار 43 میلیارد ریال همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان در حال افتتاح است.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی زیاد (11.5 درصد گستره کشور) و موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی از جمله استانهایی است که احتمال وقوع چندین مخاطره طبیعی بطور همزمان در آن وجود دارد، در شمال این استان تندبادها و گرد و غبار شدید و خشکسالی، در مرکز سیل و زلزله و در جنوب نیز احتمال وقوع سونامی و دمای زیاد هوا بعضا تا بیش از 50 درجه و ریزش باران های فصلی و جاری شدن سیل های مقطعی وجود دارد.
هلال احمر سیستان و بلوچستان به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی و عضوی از نهضت بین المللی «صلیب سرخ و هلال احمر» همواره در همه حوزه های بهداشت، درمان، توانبخشی، داوطلبان، امور جوانان، امداد و نجات در حوادث طبیعی و غیر طبیعی و غیره پیشتاز بوده است.
7316**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.