اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا فرهاد دژپسند پنجشنبه شب در دیدار با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان وامام جمعه زاهدان اظهار داشت: سرمایه گذاری در این استان ضمن سود آوری برای فعالان این حوزه جهش اقتصادی این منطقه را به همراه دارد.
وی افزود: هم اینک تنها بندر اقیانویسی کشور در چابهار از تحریم ها مستثنی شده که این امر بهترین فرصت را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی فراهم کرده است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی بر تسریع امور گمرکی برای تهسیل تجارت در سیستان و بلوچستان و لزوم آشنایی فعالان اقتصادی این استان به آگاهی از برخی امتیازات قانونی در حوزه مالیات تاکید کرد.
وی بیان کرد: در سالجاری با وجود همه دشمنی بدخواهان نظام شاهد تراز مثبت در اقتصاد کشور هستیم که این امر از طریق بهره گیری از تمام ظرفیت های ملی محقق شد.
دژپسند بیان کرد: امروز در زمینه ذخایر در کشور مشکلی وجود ندارد اما آنچه که مشکل ایجاد کرده گران فروشی است.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان نیز در این دیدار گفت: باید از ظرفیت نخبگان علمی کشور برای برون رفت از مشکلات و بهبود وضعیت موجود بهره گرفت.
آیت الله عباسعلی سلیمانی تاکید کرد: امروز دشمن از تمام دسیسه ها و ترفندها برای نا امید کردن مردم بهره گرفته است که همچون گذشته با هوشیاری مردم هیچگاه در رسیدن به اهداف شوم خود موفق نخواهد بود.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به برکات نظام جمهوری اسلامی گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد کاهش خط فقر و مشکلات عدیده در حوزه اقتصاد هستیم.
7316**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.