اخبار مرتبط

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان، سردار سعید کمیلی روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی سراوان با اشراف اطلاعاتی و آگاهی از قصد قاچاقچیان برای انتقال محموله بزرگ مواد مخدر به عمق کشور بلافاصله با هوشیاری کامل به اجرای کمین و تشدید پوشش منطقه پرداختند.
وی افزود: سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله مواد مخدر را وارد کشور کنند با اجرای 2 عملیات جداگانه توسط مرزداران در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: مرزداران در این عملیات‌ ها موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودرو، 49 کیلوگرم مرفین، 359 کیلوگرم حشیش، 862 کیلوگرم تریاک و 27 کیلو و 500 گرم هروئین در مجموع یک تن و 297 کیلو و 500 گرم را کشف کنند.
وی با تقدیر از همکاری خوب نهادهای اطلاعاتی و مرزنشینان با مجموعه مرزبانی استان خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزنشینان و مرزداران با وحدت و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرزهای جمهوری اسلامی ایران پرداخته و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.
9923 **6081
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.