اخبار مرتبط

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا محمد مهران امینی فرد در این مراسم اظهار داشت: بیش از هزار کادر پرستاری در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر فعال هستند که می‌توان از توانمندی آنان در راستای سلامت روحی، روانی و اجتماعی افراد بهره گرفت.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با توجه به اقدامات انجام شده رو به پیشرفت بوده اما در مقابل در تامین نیروی پرستار با مشکل مواجه است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: در تیم سلامت افراد توانمندی در حوزه پرستاری داریم که کار آنان سبب ارتقاء سلامت و به نتیجه رسیدن بسیاری از درمان ها می شود.
امام جمعه اهل‌سنت ایرانشهر نیز پرستاران را به رعایت اخلاق حرفه ای، رازداری، همدردی با بیماران، صرفه جویی و حفظ حرمت بیماران توصیه کرد.
مولوی عبدالصمد کریم زایی خطاب به پرستاران اظهار داشت: شما قشر پر تلاش و زحمتکش با سرمشق قرار دادن حضرت زینب (س) و با احساس مسئولیت و وجدان حرفه ای وظایف خود را به خوبی انجام می دهید.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر نیز افزود: نامگذاری سالروز ولادت حضرت زینب(س) به نام روز 'پرستار' نشان از جایگاه ارزشمند آنان در جامعه دارد که باید پرستاران همواره تلاش کنند که منش و رفتار این بانوی بزرگوار را در شغل و زندگی خود الگو قرار دهند.
نبی بخش داودی افزود: حرفه پرستاری کاری سخت و طاقت فرساست بنابراین عشق و علاقه و جوشش باطنی اگر نباشد پرستار نمی تواند خدمت بی منت و واقعی را ارائه دهد.
7314**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.