اخبار مرتبط

زهرا رضایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار اظهار داشت: این طرح به مناسبت هفته پرستار و با هدف کنترل فشارخون، اندازه گیری توده بدنی و افزایش وزن، از 23 تا 24 دی در بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی زابل و سطح شهر انجام می شود.
وی تصریح کرد: این طرح در بیمارستان های تابعه از ساعت 14 تا 16 و در مساجد محمدیه، مهدیه، مرحوم شریفی، رضوان، امام حسین(ع)، پادگان، امام جواد(ع) و محله ریگی، قبل و بعد از نماز مغرب و عشاء انجام می شود.
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی زابل خاطر نشان کرد: این دانشگاه با تعداد بیش از 700 نیروی کادر پرستاری در چهار بیمارستان منطقه به صورت شبانه روز آماده خدمت به بیماران هستند.
به گزارش ایرنا، سیستان و بلوچستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل و شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب و سوران و مهرستان زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، دلگان، فنوج، قصرقند، چابهار و کنارک زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارد.
9914**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.