اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا حمیدالدین یوسفی شنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان خاش افزود: دشمنان اسلام و کشور قصد بر هم زدن آرامش و امنیت جامعه ما را دارند که برخی اقدامات کور تروریستی در همین راستا صورت گرفته ولی با حضور موثر و بیداری و آگاهی مردم نقشه های آنان با شکست مواجه شده است.
وی با محکوم کردن حادثه اخیر تروریستی در چابهار اظهار داشت: چابهار شاخص در توسعه و پیشانی آبادانی کشور است که این حادثه نشان می دهد دشمنان برای جلوگیری از توسعه کشور اهدافی مانند ایجاد نا امنی را دنبال می کنند.
فرماندار خاش ادامه داد: در آیین متعالی اسلام نعمت های امنیت و سلامتی مورد توجه هستند که نظام جمهوری اسلامی نیز این نعمات را در اولویت دارد.
وی از مسئولان خواست: این نعمت ها و فرصت خدمت به مردم را قدر بدانند و برای توسعه همه جانبه کشور و منطقه تلاش کنند.
یوسفی ادامه داد: سرویس های جاسوسی دشمنان در منطقه فعال هستند، لذا از مدیران انتظار داریم قانون را به نفع مردم اجرا و از فرصت خدمت به زیبایی بهره ببرند و نوکری مردم را بکنند و آرامش مردم را برآورده سازند.
وی تاکید کرد: مدیران باید در جامعه امید آفرینی کرده و از یاس و نا امیدی اجتناب کنند و با نگاه امانت دارانه و مردم محور موانع کار را در هم بشکنند و با نقشی موثر جذب حداکثری و دفع حداقلی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
فرماندار خاش اظهار داشت: زیبائی های هر جامعه در گرو وحدت و مشارکت دادن مردم در صحنه های نظام میسر است.
یوسفی ادامه داد: با نگاه مدیریت جهادی و برخورداری از حمایت های استاندار سیستان و بلوچستان و نگاههای توسعه محور ایشان که فردی آگاه بر مسائل استان هستند، برای رسیدن به توسعه و ارتقای شاخص های خدمات باید تلاش کنیم و از فرصت های سرمایه گذاری به بهترین نحو بهره ببریم.
یوسفی با اشاره به دستور کار قرار گرفتن پروژه های بزرگ ملی مانند راه آهن، گاز، آب و راه در استان و شهرستان خاش گفت: دولت طرحهای بزرگی را برای توسعه شهرستان دنبال می کند که همه در راستای امید آفرینی هستند.
وی اهمیت معرفی ظرفیت های شهرستان در رسانه ها و دور شدن از منفی گرایی و پرهیز از نمایش چهره ای خشن را با تقوای قلم و رعایت اصل امانت داری متذکر شد.
فرماندار خاش بیان کرد: مسئولان باید عملکرد خود را مورد ارزیابی قرار دهند و خداوند را ناظر بر اعمال خود بدانند و بهترین خدمات را برای تامین معیشت و نیاز های مردم ارائه دهند.
مولوی محمد علی شهنوازی امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش هم از خدمات دولتمردان در این شهرستان قدردانی کرد.
مدیران جدید و سابق اداره اطلاعات شهرستان خاش هم به بیان دیدگاههای خود پرداختند.
خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.
7310 **6081
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.