اخبار مرتبط

سرهنگ کشواد بهروزی زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حادثه ساعت 2 و 30 دقیقه عصر امروز در کیلومتر 15 مسیر خاش - سراوان رخ داد.
وی علت بروز این حادثه را سرعت زیاد راننده سواری پژو عنوان کرد.
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: وجود راههای دو طرفه، قوس و پیچ های فراوان در کنار سرعت زیاد، رعایت نکردن قانون و قاچاق سوخت، انسان و کالا از مهمترین علل افزایش تصادفات در این استان است.
به گزارش ایرنا برخی افراد سودجو فعال در قاچاق انسان پس از انتقال اتباع خارجی غیر مجاز به داخل کشور آنان را با خودروهای تیزرو سواری و وانت به استانهای داخلی انتقال می دهند که در این میان برخی رانندگان برای فرار از چنگ قانون با سرعت زیاد در جاده های اصلی و فرعی حرکت می کنند که بعضا منجر به حوادث جبران ناپذیری می شوند.
برخی از این رانندگان در هر خودروی سواری با ظرفیت 5 نفر تا 18 نفر و در خودروهای وانت تا 30 نفر را نیز سوار کرده و در جاده ها به حرکت در می آیند.
متاسفانه هرساله قاچاق سوخت و انسان در جاده های سراوان سبب تلفات و خسارات زیادی می ‌شود.
سیستان و بلوچستان به دلیل همجواری با 2 کشور افغانستان و پاکستان همواره مورد سوء استفاده قاچاقچیان و افراد سودجو قرار می گیرد که انتقال اتباع بیگانه غیرمجاز (قاچاق انسان) و جابجایی موادسوختی (قاچاق سوخت) از عمده فعالیتهای قاچاقچیان به دور از چشم ماموران انتظامی و مرزبانی است.
7316**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.