اخبار مرتبط

وحید نجفی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: 881 واحد در قالب فاز یک و 919 واحد نیز در قالب فاز 2 گنجانده شده است که از مجموع 881 واحد فاز اول 784 واحد تکمیل و بقیه آن در حال انجام است.
قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: از مجموع 919 واحد فاز 2 نیز عملیات اجرایی 142 واحد شروع شده و در حال اجراست.
وی ادامه داد: این طرح با همکاری و مشارکت سه نهاد انقلابی و مردمی کمیته امداد امام (ره)، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اجرا می شود.
نجفی متراژ و زیربنای هر واحد مسکونی را 50 متر مربع ذکر کرد و افزود: این طرح در مناطق روستایی سراسر استان سیستان و بلوچستان با اولویت خانوارهای عائله‌مند، زنان سرپرست خانوار و خانواده های ایتام انجام می شود.
وی گفت: هزینه های در نظر گرفته شده برای هر واحد مسکونی 35 میلیون تومان شامل 18 میلیون تومان از محل اعتبارات نهاد کمیته امداد، چهار میلیون تومان آورده خیران، پنج میلیون تومان تسهیلات بانکی، سه میلیون تومان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و پنج میلیون تومان از محل اعتبارات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
وی بیان کرد: برای ارتقای کیفیت کار نظارت مستمر از طریق ناظران کمیته امداد و سپاه پاسداران صورت می گیرد.
به گزارش ایرنا هم اینک 108 هزار خانوار با جمعیت بیش از 270 هزار نفر تحت حمایت و از خدمات این نهاد در سیستان و بلوچستان بهره‌ مند هستند.
9914 **6081
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.