اخبار مرتبط

مجید ارجونی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سال گذشته در این مدت هشت هزار و 925 نفر ساعت دوره آموزشی برگزار شده بود.
وی افزود: آمار دوره های تخصصی اداره کل راه آهن جنوب شرق نیز در این مدت 12 هزار و 268نفر ساعت بود که نسبت به مدت مشابه پارسال با هزار و 990 نفر ساعت رشد 110 درصدی را نشان می دهد.
مدیرکل راه آهن جنوب شرق بیان کرد: 530 نفر در این مدت دوره های مختلف آموزشی را گذارنده اند.
وی ادامه داد: مهمترین دوره های این مدت شامل مدیریت دانش سازمانی، زبان اردو، حقوق شهروندی، آشنایی با ماتریس نقاط قوت و نقاط ضعف، فرصت ها و تهدید ها و مقررات سیستم مدیریت ایمنی بوده است.
ارجونی اظهار داشت: کمیسیون های آموزشی هر سه ماه یکبار در محل ایستگاه های طول خط برای ارزیابی نیروها و آموزش آنان برگزار می شود.
به گزارش ایرنا راه آهن جنوب شرق کشور با مسیر ریلی زاهدان - تهران به طول هزار و 600 کیلومتر در سال 1390 به بهره برداری رسید و 2 شرکت جوپار و رجاء کار جابجایی مسافران را در حوزه جنوب شرق کشور برعهده دارند.
سیستان و بلوچستان با 19 شهرستان زاهدان، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، خاش، ایرانشهر، سراوان، نیکشهر، میرجاوه، قصرقند، فنوج، مهرستان، سیب و سوران، دلگان، سرباز، کنارک و چابهار و 2 میلیون و 775 هزار و 14 نفر جمعیت پهناورترین استان کشور محسوب می شود که با کشور افغانستان و پاکستان هم مرز است.
خط ریلی زاهدان- کویته پاکستان نیز از زمان جنگ جهانی دوم راه اندازی شده است.
7316**3213
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.