اخبار مرتبط

به گزارش دریافتی ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری روز شنبه در این باره اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ‌ربایی در ' آسپیچ ' شهرستان سراوان، ماموران برای بررسی بیشتر موضوع به محل اعزام و دریافتند که چهار نفر ناشناس با لباس محلی به وسیله یک دستگاه پژو پارس سفید رنگ فردی با هویت معلوم را ربوده و اقدام به فرار کردند.
وی افزود: با بررسی محورهای مواصلاتی و کنترل خودروهای عبوری، خودروی افراد مذکور که قصد فرار از سراوان به سمت شهر 'سوران' را داشتند توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان مورد شناسایی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با هوشیاری کامل ماموران و رعایت اقدامات تامینی و امنیتی در یک عملیات هوشمندانه و غافلگیرانه خودروی مورد نظر متوقف و هر چهار نفر متهم دستگیر شدند.
وی با اشاره به اینکه فرد ربوده شده به صورت صحیح و سالم به آغوش گرم خانواده بازگشت، خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی ربایندگان یک قبضه سلاح کلت کمری به همراه یک تیغه خشاب و 6 عدد فشنگ نیز کشف شد.
به گزارش ایرنا شهرستان سراوان در 347 کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.
3213**6081
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.