اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان ویژه چابهار در این مراسم گفت: این شهرستان یکی از نقاط راهبردی ایران و جهان است و باید مدیران تلاش بیشتری برای آبادانی، تکمیل طرح های نیمه تمام و جلب رضایتمندی مردم داشته باشند.
هوشنگ بامری اظهار داشت: بخش دشتیاری قابلیت های زیادی در زمینه شیلاتی، مرزی و کشاورزی دارد که نیاز است در حوزه مرز مسئولان نسبت به فعالیت بازارچه مرزی، جابجایی کالا و مسافر حرکات مثبتی انجام دهند.
وی ادامه داد: مرز ریمدان از بهترین نقاط دشتیاری برای اشتغالزایی است و باید هر چه سریعتر تجهیزات اینترنت آن نصب و سایر امکانات برای رفاه حال سرمایه گذاران ایجاد شود.
به گزارش ایرنا، جمشید سارانی سرپرست بخشداری دشتیاری چابهار پیش از این به عنوان رئیس اداره سیاسی فرمانداری ویژه چابهار، بخشدار پلان و بخشدار فنوج مشغول به خدمت بوده است.
چابهار به عنوان تنها بندر اقیانوسی ایران و سرزمین موج و مرجان واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله 645 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان از 3 شهر به نام های چابهار، پلان و نگور، سه بخش مرکزی، دشتیاری و پلان، 6 دهستان و 438 روستا تشکیل شده است.
3043**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.