اخبار مرتبط

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان «سیب و سوران» در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش ایلنا، سردار محمد قنبری در تشریح جزئیات این خبر گفت: صبح امروز ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان سیب و سوران با انجام یک سری تحقیقات گسترده اطلاعاتی به خبری مبنی بر جابجایی محموله مواد افیونی با ۲ دستگاه خودرو وانت و پژو ۴۰۵ از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان دست یافتند.

وی افزود: در این راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران با شناسایی مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان، ظهر امروز سوداگران مرگ را در روستای «سیب» شناسایی و با آنان درگیر شدند.

سردار قنبری تصریح کرد: در این درگیری مسلحانه، که ۲ تن از سوداگران مرگ به هلاکت رسیدند؛ ستوان دوم «مرتضی کارچانی»، مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران مجروح و پس از انتقال به بیمارستان «رازی» شهر سراوان با وجود تلاش تیم های پزشکی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در این عملیات مقادیری مواد مخدر و ۲ قبضه سلاح به همراه خشاب و مهمات مربوطه از خودرو قاچاقچیان کشف شد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.