اخبار مرتبط

عبدالرحمان شهنوازی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این مسیر از عصر روز گذشته مسدود شده بود که با تلاش نیروهای راهداری بامداد امروز بازگشایی شد.
وی افزود: نیروهای راهداری در آماده باش کامل هستند تا در صورت بروز هر گونه نیازی سریع به رفع مشکلات بپردازند.
به گفته رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان بعدازظهر امروز در ارتفاعات مرکزی و جنوب شرق این استان رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و باد شدید لحظه ای انتظار می رود.
علی ملاشاهی ادامه داد: از امروز دمای هوا در نواحی شمالی و مرکزی سیستان و بلوچستان حدود هشت تا 10 درجه کاهش می یابد.
وی با اشاره به ادامه فعالیت بادهای 120 روزه در شمال سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با نفوذ توده هوای سرد و افزایش شیب فشاری در نوار شرقی کشور تا روز دوشنبه در شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز وزش باد شدید با سرعت 80 تا 90 کیلومتر بر ساعت سبب خیزش گرد و خاک و در نقاط مستعد موجب توفان گرد و خاک می شود.
رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان افزود: این وضعیت در برخی نقاط مسیرهای زابل - زاهدان، زابل - نهبندان، زاهدان - نهبندان و زاهدان - بم گرد و خاک سبب کاهش دید می شود.
به گزارش ایرنا فنوج با گستره هفت هزار و 732 کیلومتر و جمعیت 52 هزار نفری که 78 درصد آن را روستاییان تشکیل می دهند در 450 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
7316**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.