اخبار مرتبط

عباس شیبک روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ووشوکاران سیستان و بلوچستان در این مدت موفق به کسب مدال طلای جهانی دانشجویان ماکائو و مدال برنز نوجوانان جهان برزیل شدند.
وی افزود: همچنین کسب عنوان قهرمانی دانشجویان ایران، زاهدان با 2 طلا و یک برنز، قهرمانی بسیج زنجان با یک طلا، یک نقره و یک برنز و17طلا، 23 نقره و 31 برنز سبکی کشور از دیگر موفقیت های ووشو کاران سیستان و بلوچستان در سالجاری است.
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان اظهار داشت: هفت ووشوکار استان در این مدت به ادوی تیم ملی دعوت شدند.
وی برگزاری مجمع سالانه، اردوی تیم منتخب سیستان و بلوچستان، کارگاه آموزشی ویژه مربیان بانوان و آقایان، طرح استعدادیابی و برگزاری هفتمین دوره رقابت های جام رمضان را از مهمترین برنامه های این هیات در سالجاری عنوان کرد.
شیبک میزبانی رقابت های قهرمانی دانشجویان ایران در خردادماه، اعزام تیم های کمیته خواچوان و تیم کمیته شائولین چوان به رقابت های قهرمانی کشور و همچنین اعزام 2 ورزشکار به رقابت های قهرمانی جهان ماکائو را از دیگر اقدامات امسال هیات ووشو سیستان و بلوچستان برشمرد.
رئیس هیات ووشو سیستان و بلوچستان افزود: همچنین در این مدت ووشوکاران استان به رقابت های کمیته نان چوان، المپیاد بسیج و کمیته نن شائولین چوان کشور اعزام شدند.
وی گفت: ووشو به عنوان یکی از رشته های ورزشی پرطرفدار توانسته با فعالیت در بیشتر شهرستانهای این استان بیش از سه هزار ورزشکار را جذب کند که از این تعداد بیش از هزار و 150 نفر را بانوان تشکیل می دهند.
به گزارش ایرنا هم اینک افزون بر 44 هزار و 880 ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود 50 هیات استانی و 500 هیات شهرستانی در این استان مشغول فعالیت هستند.
7316**3213
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.