اخبار مرتبط

روایت مشاور رییس جمهور از جلسه هماهنگی سه قوه:

در آستانه دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛

در مراسم تجدید میثاق رییس جمهور و اعضای هیات دولت، حجت الاسلام والمسلمینسید حسن خمینی بر ضرورت حمایت از دولت تاکید کرد.

یادگار امام با اشاره به دشمنی های دشمنان و دولت بد عهد آمریکا، گفت: هیچ کس نباید دولت را تنها بگذارد و در این میدان سخت مبارزه خدای ناکرده احساس شماتت یا عقده گشایی را ببیند.

به گزارش خبرنگار جماران، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در مراسم تجدید میثاق هیأت دولت با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی با اشاره به مسیر بسیار خوب تاریخ انقلاب، گفت: پیشینیان ما کار بسیار بزرگی کردند. انقلاب اسلامی یک اتفاق بسیار بزرگ درتاریخ ملت های مسلمان و بلکه ملت های جهان بود. ما به گذشته خودمان افتخار می کنیم و سرمایه بزرگمان برای مسیر آینده را همان روزهای طلایی و درخشان می دانیم که ملت در عرصه سرنوشت خودش به رهبری امام کاری بسیار بزرگ و ارزشمند کرد.

یادگار امام افزود: اما امروز نسل هایی که بعد از نسل های گذشته آمده اند باید با همان صلابت و البته قرائتی که مخصوص روزگار خودشان است این بار را به دوش بگیرند. امروز اثر رنگ و بوی صحبت امام شهیدان را باید در گفتار و کردار خودمان داشته باشیم. درس بزرگی که از امام گرفته ایم این است که همه باید به یک آرمان بزرگ که اعتلای نام اسلام و کشورعزیزمان است توجه کنیم.

وی با بیان اینکه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب روزهای مبارکی است، اظهار داشت: ان شاء الله سختی ها و تلخی هایی که بر اثر دشمنی های دشمنان و به خصوص دولت بی تدبیر و بد عهد آمریکا بر فضای اقتصادی کشور حاکم شده به لطف تلاش و همراهی همه مسئولین برطرف شود. برای عبور از این سدّ بزرگ یکایک مردم ایران باید دست در دست هم داشته باشند.

سید حسن خمینی تأکید کرد: ما با تفرق تا اینجا نیامده ایم؛ با وحدت به اینجا رسیده ایم. امام بزرگوارمان جمله ای داشتند و گفتند رمز پیروزی شما و رمز ادامه نهضت عبارت از اتکای به خدا و وحدت کلمه است. هیچ کس نباید دولت را تنها بگذارد و در این میدان سخت مبارزه خدای ناکرده احساس شماتت یا عقده گشایی را ببیند. ان شاء الله روزهای مبارک و شیرینی را در چهلمین سال انقلاب داشته باشیم.

وی در پایان گفت: از خدای متعال استدعا می کنیم که به دولت و کابینه توفیق بیشتر عنایت کند و سایه بلند مرتبه رهبر معظم انقلاب را بر سر کشور مستدام بدارد؛ تا «همه با هم» دست در دست هم این مسیر درخشان را ادامه دهیم.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

روایت مشاور رییس جمهور از جلسه هماهنگی سه قوه:

در آستانه دهه فجر و چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.