اخبار مرتبط

معزی، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت:

نتایج جدیدترین رتبه بندی ها؛

خبرنگار جماران اطلاع یافت علیرضا معزی دبیر شورای اطلاع رسانی دولت به معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد می رود.

به گزارش جماران، در پی شایعه استعفای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که پس از جلسه امروز سه نماینده مجلس و مدیر مسئول روزنامه های اعتماد، مردمسالاری و ابتکار منتشر شد، شنیده شده است که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تهدید به استیضاح شده است.

 صبح امروز در دفتر وزیر ارشاد، جلسه ای برگزار شده و سه نماینده مجلس وکیلی، کواکبیان و حضرتی در دیدار با سید عباس صالحی، در خصوص انتصاب معاون مطبوعاتی جدید به او اولتیماتوم داده اند! 

 آنها با تاکید بر تقویت یارانه های روزنامه های جریان خود، به صالحی گفته اند باید در این راستا فردی را بر صندلی معاونت مطبوعاتی بنشانید تا قدر ما را بداند و اعلام کرده اند که گزینه های مطرح برای معاونت مطبوعاتی بویژه علیرضا معزی که به زعم آنان توجهی به اصلاح طلبان ندارد را قبول ندارند.

 این سه مدیر مسئول به وزیر گفته اند در تصمیم خود تجدید نظر کند حال آنکه صالحی به آنها گفته که معزی با نظر رئیس جمهور از شورای اطلاع رسانی دولت به وزارت ارشاد می‌آید چرا که روحانی، مشی اعتدالی او را در شورا قبول داشته و برای فضای مطبوعات کشور نیز مفید می‌داند.

 خبرنگار جماران  تلاش کرد در همین رابطه با نمایندگان یاد شده گفت و گو کند که آقایان حضرتی و وکیلی به علت حضور در جلسه گفت و گو را به پس از جلسه موکول کردند و دکتر کواکبیان هنوز پاسخ نداده است. پیگیری های جماران در این باره ادامه دارد.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

معزی، دبیر شورای اطلاع رسانی دولت:

نتایج جدیدترین رتبه بندی ها؛

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.