اخبار مرتبط

سعید عزیزی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : سال 94 یک واحد تولیدی برای ساخت انواع درهای ضدسرقت را در یک گارگاه 10 متری با هزار امید و آرزو شروع کردیم اما به دلیل مشکلات مختلف اقتصادی اکنون دیگر توان تولید ندارم.
وی اظهارداشت: اکنون حدود چهار نفر به صورت مستقیم و 24 نفر به صورت غیر مستقیم مشغول بکار هستند اما به دلیل مشکل نقدینگی حداکثر تا یک ماه آینده حدود 50 درصد از این افراد شاغل در این واحدتولیدی بیکار می شوند.
وی خاطرنشان کرد: از حدود 9 ماه پیش به دلیل مشکلات مالی به دستگاه های اجرایی مختلف برای مشاوره و ارایه تسهیلات مراجعه کردم و هیچکدام از آن ها جوابم را ندادند.
کارآفرین برتر استان سمنان در سال 96 تصریح کرد : تنها در 2 سال پیش اداره کل کمیته امداد سمنان حدود 150 میلیون ریال تسهیلات خود اشتغالی در اختیارم گذاشت و دیگر نهادهای متولی متاسفانه هیچ کمکی نکرده اند.
عزیزی گفت : در سال 96 به عنوان کارآفرین برتر استان سمنان معرفی شدم اما اکنون به دلیل نداشتن نقدینگی از خرید مواد اولیه برای تولید کالا عاجز هستم و از مسوولان عاجزانه می خواهم در سال حمایت از کالای ایرانی به من کمک کنند.
وی از مسوولان پرسید : آیا در کشور مبلغی وام بدون دردسر نیست به ما کارآفرینان بدهند که در راه شکوفایی اقتصاد کشور گام بر می داریم، آیا درست است که واحد تولیدی ام را به دلیل نداشتن نقدینگی برای خرید مواد اولیه، تعطیل و کارگران بیکار شوند.
به گزارش ایرنا، ترویج مفهوم کارآفرینی، بسترسازی برای فرهنگ حمایت از کارآفرینی و مهمتر از همه تربیت افراد (به ویژه تحصیلکردگان) کارآفرین از اهمیت حیاتی برخوردار است تا از ظرفیت های آن به خوبی برای شتاب در رونق اقتصادی این خطه بهره گرفته شود.
در استان سمنان یکهزار و 800 واحد تولیدی دارای پروانه بهره برداری است که 580 واحد را معادن تشکیل می‌دهد.
6026/7339
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.