اخبار مرتبط

حسن پیرچه روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان سمنان در اطلاعیه ای زمان و مکان برگزاری نماز عید سعید قربان را اعلام کرده است و بر این اساس، این نماز در سمنان ساعت هفت و 30 دقیقه در مصلا به امامت حجت الاسلام محمدباقر عبدوس امام جمعه موقت سمنان اقامه می‌شود.
وی افزود: نماز فردا در شاهرود ساعت هفت در مسجد مدرسه قلعه، در دامغان ساعت هفت و 30 دقیقه در مصلا و در گرمسار ساعت هفت و 30 دقیقه در مسجد جامع اقامه می‌شود.
پیرچه با اشاره به اقامه نماز عید قربان فردا در سرخه ساعت هفت و 30 دقیقه در حسینیه شهدا و در مهدی شهر ساعت هفت و 30 دقیقه در حسینیه المهدی(عج) اقامه می شود، ادامه داد: نماز فردا در میامی ساعت هفت و 30 دقیقه در مسجد جامع و در آرادان ساعت هفت و 30 دقیقه در مسجد صاحب الزمان(عج) برنامه‌ریزی شده است.
وی گفت: در بسطام و بیارجمند نماز عید قربان ساعت هفت در مسجد جامع، در مجن ساعت هشت در امامزاده ابراهیم(ع) در کلاته خیج ساعت هفت و 30 دقیقه در حسینیه اعظم، در شهمیرزاد ساعت هشت در مسجد دروازه، در درجزین ساعت هشت در مسجد جامع و در دیباج ساعت هفت و 30 دقیقه در مسجد صاحب الزمان(عج) اقامه می شود.
مسوول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: نماز عید قربان فردا در کلاته رودبار ساعت هشت در مسجد جامع، در رودیان ساعت هفت در مسجد جامع و در ایوانکی ساعت هشت و 30 دقیقه در مسجد جامع و در حسین آباد کالپوش ساعت هفت و 30 دقیقه در مدرسه حضرت زینب(س) اقامه می‌شود.
6103/6026 خبرنگار: مصطفی دهقان ** انتشاردهنده: جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادهای استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.