اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، مهدی درخشان روز دوشنبه در آیین افتتاح طرح های اداره کل تامین اجتماعی سمنان در سالن اجتماعات بیمارستان شفای این شهر افزود: با افزایش این 200 آمبولانس، ناوگان حمل و نقل این سازمان دگرگون شد و این قدم موثری برای ارایه خدمت بهتر برای مردم بوده است.
وی تصریح کرد: 100 دستگاه آمبولانس در سال گذشته از چرخه حمل و نقل سازمان تامین اجتماعی خارج و به جای آن 100 دستگاه آمبولانس جایگزین شد و 100 دستگاه دیگر نیز طی این مدت اضافه شد.
وی بیان داشت: با افزایش این 200 دستگاه آمبولانس، بسیاری از دستگاه های نظارتی به این موضوع حساس شدند و به این موضوع ورود پیدا کردند و مشخص شد این عمل به درستی انجام شده است.
وی اضافه کرد: سازمان تامین اجتماعی در حوزه درمان طی چهارسال دولت یازدهم تلاش های فراوانی داشته و به ساخت مراکز جدید با نگاه به مناطق محروم توجه ویژه ای داشته است به صورتی که طی این چهار سال، کلنگ زنی، طراحی و بهره برداری از طرح های مختلف این سازمان به اندازه 12 سال گذشته بوده و بیشتر این طرح های درمانی در روستاها اجرا شده است.
درخشان خاطرنشان کرد: در حوزه تجهیزات و امکانات نیز سازمان تامین اجتماعی به اندازه 10 سال گذشته اقدامات انجام داده است و تمام امکانات لازم را در این زمنیه برای خدمت رسانی بهتر به مردم انجام داده است.
وی یکی دیگر از اقدامات انجام شده در دولت یازدهم را ارتقای هتلینگ اعلام کرد و افزود: تا پایان سال طرح ارتقای هتلینگ در تمام بیمارستان ها اجرا خواهد شد، ارتقای هتلینگ به معنای بازسازی نیست بلکه ارتقای کیفیت و کمیتی برای خدمت رسانی بهتر را در بردارد و برای آن نیز کتاب تدوین و تهیه شده است.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: یکی از هدف های این سازمان را تمرکز بر خدمت بیمه شدگان و پرهیز از حاشیه ها است سازمان از حاشیه ها دور شده است و فقط به ارایه خدمت به بیماران تمرکز دارد.
تامین اجتماعی 42 میلیون بیمه شده دارد که 18 نوع خدمت را به بیمه شدگان، مستمری بگیران و بازنشستگان ارائه می دهد.
در پنجمین روز از هفته دولت، چهار طرح تامین اجتماعی استان سمنان با اعتبار هفت میلیارد و 500 میلیون تومان با حضور مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی به بهره برداری رسید.
7341/6103 خبرنگار: خدیجه سلطانی‌پور ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.