اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، با حضور سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز شنبه در آیینی، ساخت طرح های دانشکده پرستاری و مامایی با سه هزار و 400 مترمربع زیربنا در سه طبقه با پیش‌بینی اعتباری 102 میلیارد ریال و کتابخانه و سایت دانشگاه علوم پزشکی سمنان با زیربنای سه هزار مترمربع در 2 طبقه با پیش‌بینی اعتباری 90 میلیارد ریال آغاز شد.
قاضی زاده هاشمی مرکز آزمون مجتمع آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان را نیز با ظرفیت 500 دانشجو و هزینه‌کرد 12 میلیارد ریال افتتاح کرد و پیش از این طرح ها نیز به همراه محمدرضا خباز استاندار، احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دیگر مسوولان استان سمنان، در یادمان شهدای گمنام و آیین رونمایی از کتاب «سپیدپوشان حماسه‌ساز» حضور یافت.
وزیر بهداشت و درمان امروز در سمنان افتتاح نخستین بیمارستان خصوصی سمنان را به عنوان مهمترین برنامه سفری خود به استان سمنان در پیش دارد.
به گزارش ایرنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در سفر به شهرستانهای زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، بهره برداری از هشت طرح بهداشتی و درمانی با هزینه 124 میلیارد تومان و آغاز ساخت 2 طرح این حوزه با اعتبار 192 میلیارد ریال را در برنامه دارد.
دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان حدود 2 هزار و 600 دانشجو در هشت دانشکده دارد که 2 رشته در مقطع کاردانی، 18 رشته در مقطع کارشناسی، 10 رشته در مقطع کارشناسی ارشد، 2 رشته در مقطع پزشکی عمومی، پنج رشته در مقطع دکتری و پنج رشته دستیاری را شامل می شود، 6 بیمارستان و مراکز درمانی و آموزشی در شهرستان های سمنان، دامغان، گرمسار، مهدی‌شهر، سرخه و آرادان زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان است.
7344/6103 خبرنگار: امیرحسین کاشی منش ** انتشار دهنده: مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.