اخبار مرتبط

حجت الاسلام غلامرضا زاهدی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: مجتمع فرهنگی ولایت سمنان در چهار طبقه از سال 85 با سفر مقام معظم رهبری به سمنان آغاز به کار کرد که روند تکمیل و تجهیز آن اکنون 11 سال به طول انجامیده است.
وی، با اشاره به بودجه 90 میلیون تومانی در سال 96 به منظور تکمیل مجتمع فرهنگی ولایت سمنان، خاطرنشان کرد: این مقدار بودجه برای تکمیل و تجهیز طرح مجتمع فرهنگی ولایت کافی نیست، در سال 95 از 155 میلیون تومان بودجه پیشنهادی فقط 60 میلیون تومان اختصاص یافت که روند تکمیل آن را به تاخیر انداخت.
وی تصریح کرد: با بهره برداری از مجتمع فرهنگی ولایت سمنان بسیاری از کارهای فرهنگی امور جوانان، امور اداری تبلیغات اسلامی و مسایل فرهنگی و تبلیغاتی ساماندهی می شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان یاد آور شد: این مباحث برای رفع مشکلات به تازگی در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان مطرح شد و امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.
رسیدگی به امور هیات های مذهبی، اعزام مبلغ و مبلغه، برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی روحانیون، اعزام روحانیون به مساجد از جمله خدماتی است که از سوی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان انجام می شود.
7344/6103 خبرنگار: امیرحسین کاشی منش ** انتشاردهنده: مصطفی دهقان
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.