اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سید محمدرضا هاشمی چهارشنبه شب در نشست تبیین برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان شاهرود در سال 96، به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انتخابات را یکی از ارکان اصلی نظام خواند و افزود: انتخابات متعلق به هیچ حزب و گروهی نیست و به فرموده مقام معظم رهبری حتی افرادی که نظام را قبول ندارند باید به پای صندوق های رای بیایند.
وی همچنین با اشاره به رخدادهای فرهنگی و هنری شاهرود در دو سال گذشته، بیان کرد: در سال 94 و 95 در این شهرستان 14 و 11 کنسرت برگزار شد.
معاون استاندار سمنان با تاکید بر لزوم توجه به نشاط اجتماعی، یادآور شد: در این مدت تنها یک مورد کنسرت به دلیل هم زمانی با تشییع شهدای حاجیان شهید حادثه سقوط جرثقیل لغو شد.
هاشمی به اجرای نمایش فصل شیدایی هم اشاره کرد و گفت: استقبال بی نظیر مردم شهرستان از این رخداد فرهنگی نشان می دهد که در طول سال باید فضا را برای حضور مردم در برنامه های فرهنگی فراهم کرد.
وی اضافه کرد: از فضای بوستان های شهر همچون مراسم تلاوت قرآن ماه مبارک رمضان، برای شعرخوانی و اجرای نمایش خیابانی نیز می توان استفاده کرد.
در این نشست برخی از هنرمندان هم دیدگاه های خود را بیان کردند.
در شهرستان شاهرود9 انجمن فرهنگی و هنری فعال و 50 کانون فرهنگی و هنری مساجد زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کار می کنند.
7359/6167 خبرنگار: مهسا شانیان ** انتشار دهنده : محسن شاکری

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.