اخبار مرتبط

ایرج رئیسیان شامگاه روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : سرعت وزش باد در شهر ایوانکی گرمسار و شهرستان سمنان به ترتیب به 75 و 60 کیلومتر بر ساعت گزارش شده است.
وی سقوط 2 درخت در خیابان 22 بهمن شاهرود را از جمله خسارت بادشدید امروز در شهرستان شاهرود برشمرد و اظهار داشت : وزش باد در برخی از ساعات اواخر این چهارشنبه شب در استان ادامه دارد.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان خاطرنشان کرد : بر اساس نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای با ورود سامانه بارشی جدیدی در 72 ساعت آینده، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در برخی نقاط احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
غلامرضا حسنی غربا یادآور شد : کمینه دمای هوای سمنان در 24 ساعت گذشته هشت درجه سانتیگراد بالای صفر و بیشینه دمای این شهر 16 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
وی تصریح کرد : گرمترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته آرادان با 31 درجه سانتیگراد بالای صفر و خنک ترین، نردین در شهرستان میامی با 9 درجه سانتیگراد بالای صفر گزارش شده است.
سامانه هواگوی 134 آماده ارایه اطلاعات هواشناسی و پیش بینی های جوی استان سمنان در تمام اوقات شبانه روز است، اداره کل هواشناسی استان سمنان دارای 9 ایستگاه سینوپتیک، 15 ایستگاه اقلیم شناسی و 50 ایستگاه باران سنجی در نقاط مختلف است.
7339/6026
*خبرنگار: محمدرضا یوسف نژاد ** انتشار دهنده : جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.